Spersonalizowana fototapeta ze zdjęciem – dlaczego warto?

fototapeta ze zdjecia

Fototapeta ze zdjęciem to świetny sposób na podkreślenie indywidualnego charakteru mieszkania. Spersonalizowane fototapety ze zdjęciem to rozwiązanie z pewnością zaciekawi wszystkich gości.

Oryginalna fototapeta ze zdjęciem daje nieograniczone możliwości, aby przyozdobić wnętrze naszego mieszkania. To rozwiązanie ma same zalety. Pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt w każdym pomieszczeniu, nadając mu indywidualny charakter. Fototapety ze zdjęciem to fajny akcent, który buduje pozytywną atmosferę, co sprawia, że nie tylko my, lecz także nasi goście czują się w danym pomieszczeniu bardziej swobodnie. W końcu nic nie wprawi w tak dobry nastrój jak wspomnienia miłych chwil w wielkim formacie.

fototapeta ze zdjeciem

Decydując się na taką fototapetę możemy w świetny sposób sprawić, że dane wnętrze będzie bardziej „nasze”. Możemy zatem zdecydować się na fototapetę ze zdjęciem z wakacji, z portretem naszego dziecka a nawet pupila. Piękny krajobraz uchwycony podczas górskiej wycieczki czy zdjęcie odwiedzonego kiedyś miasta? A może sami pasjonujemy się fotografią i chcielibyśmy, żeby nasza praca przyozdobiła ściany waszego mieszkania? Wybór należy do nas.

Portret, krajobraz, kolorowe lub czarno-białe fototapety ze zdjęciem – to standardowe opcje, na jakie możemy się zdecydować. Fajnym pomysłem będzie także stworzenie kolażu, który sprawi, że nasza fototapeta ze zdjęciem (a raczej ze zdjęciami) może pełnić rolę rodzinnego „albumu” czy pamiątki z wakacji.

Jeśli już wybierzemy odpowiednie zdjęcie (co z pewnością nie będzie trudne), musimy dopilnować, by było ono w odpowiednio dużej rozdzielczości. Cały urok fototapety ze zdjęciem tkwi w jej wyrazistości, dlatego warto zadbać o odpowiednia ostrość zdjęcia. Jak to zrobić? Z reguły na jeden milimetr kwadratowy fototapety przypada jeden piksel zdjęcia. Jeśli zależy nam na konkretnym zdjęciu, ale jednak jest ono w dość małej rozdzielczości, wtedy śmiało możemy zrobić z niego fototapetę na mniejszą ścianę. Analogicznie w przypadku większej powierzchni zaleca się zdjęcie w wyższej rozdzielczości – wtedy unikniecie efektu „rozmazania”.

Oryginalna fototapeta ze zdjęciem daje naprawdę wielkie możliwości aranżacji dowolnego pomieszczenia, nadając mu oryginalny charakter. Fototapety ze zdjęciem to także świetne rozwiązanie, żeby uczynić wyjątkowym wnętrze biura, warsztatu, czy miejsca pracy. Spersonalizowana fototapeta ze zdjęciem w siedzibie naszej firmy może przedstawiać logotyp, albo ważne wydarzenie z życia przedsiębiorstwa. Pozwala też na podkreślenie charakteru działalności biznesu i z pewnością zrobi dobre wrażenie na klientach.

Decydując się na takie rozwiązanie jak fototapety ze zdjęciem stworzymy niepowtarzalne – zupełnie jak my – miejsce.

Podobne Artykuły

Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *